niedziela 20 stycznia 2019
CSR | OWES | Sieć Barka | BarkaUK | BarkaNL | BarkaIE | BarkaCA | BarkaIS | INISE | GU | Oferta

Praca na stanowisku opiekun/ka dla dzieci w projekcie Most do samodzielności

Wersja do wydrukuWyślij znajomym

FUNDACJA "BARKA" POSZUKUJE PRACOWNIKA NA STANOWISKU OPIEKUN/-A DLA DZIECI W PROJEKCIE "MOST DO SAMODZIELNOŚCI"

Fundacja „Barka” oraz Miasto Poznań w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego rozpoczynają projekt pt. "Most do samodzielności", w ramach którego Fundacja "Barka" poszukuje pracowników na stanowisko opiekuna/-ki dla dzieci.

CV prosimy przesyłać na adres maria.sadowska@barka.org.pl do dnia 31 grudnia 2018 r.

OFERTA
OPIEKUN DLA DZIECI
- umowa cywilno-prawna / umowa o pracę
- 5/8 etatu
- okres zatrudnienia: od 15 października 2018 r. do 31 maja 2020 r.
Zakres obowiązków:
- opieka nad dziećmi w wieku 1-8 lat. w czasie zajęć dla rodziców, w czasie podejmowanych przez nich w projekcie kursów zawodowych oraz stażów
Wymagania:
- wyższe wykształcenie pedagogiczne;
- min. 2-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi
Zamawiający w celu potwierdzenia spełniania warunków określonych powyżej wymaga przedłożenia następujących dokumentów:
- aktualnego CV;
- szczegółowego wykazu doświadczenia zawodowego;
- kserokopii dokumentów poświadczających posiadane kwalifikacje.
Zamawiający zastrzega sobie możliwość sprawdzenia informacji zawartych w CV oraz szczegółowym wykazie doświadczenia poprzez zwrócenie się do Oferenta o uzupełnienia oferty o:
- kserokopie dokumentów poświadczających posiadane doświadczenie zawodowe

ZałącznikWielkość
opiekun dla dzieci.pdf240.73 KB