Komunikat

Ze względu na rozpoczęcie prac modernizacyjnych serwisu mogą występować okresowe przerwy w dostępności strony. Postaramy się by takie sytuacje trwały możliwie krótko i zdarzały się jak najrzadziej. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.

czwartek 25 kwietnia 2019
CSR | OWES | Sieć Barka | BarkaUK | BarkaNL | BarkaIE | BarkaCA | BarkaIS | INISE | GU | Oferta

Szkolenia z zakresu Gospodarki Solidarnej

Wersja do wydrukuWyślij znajomym
WCES

Fundacja Barka w ramach Wielkopolskiego Centrum Ekonomii Solidarnej oferuje organizację szkoleń z zakresu gospodarki solidarnej wraz z organizacją wizyt studyjnych do partnerstw, centrów integracji społecznej, przedsiębiorstw społecznych, spółdzielni socjalnych, Wspólnot, stowarzyszeń. Szkolenia i wizyty możemy zorganizować z wyżywieniem oraz z noclegiem (usługi świadczone przez przedsiębiorstwa społeczne).  

Szkolenia prowadzone są przez praktyków (m.in. ekspertów budujących partnerstwa lokalne, spółdzielnie socjalne oraz stowarzyszenia, pracowników CIS-ów, członków spółdzielni socjalnych i przedsiębiorstw społecznych, przedsiębiorców, osoby, które zmagały się z problemami życiowymi, jak uzależnienia, bezrobocie czy bezdomność). Przedstawiamy listę zagadnień szkoleniowych.

Wiedza teoretyczna zdobywana podczas szkoleń połączona jest z praktyką: w ramach omawianych zagadnień istnieje możliwość zorganizowania wizyt studyjnych do podmiotów odpowiadających tematyce szkolenia (np. do CIS-ów prowadzonych przez stowarzyszenia lub prowadzonych przez samorządy w formie jednostek budżetowych, do funkcjonujących partnerstw lokalnych, do spółdzielni socjalnych i przedsiębiorstw społecznych, itp.)

Dysponujemy w pełni wyposażonymi salami edukacyjnymi. Pomieszczenia przystosowane są dla osób niepełnosprawnych (dostęp do windy oraz dwa 1-osobowe pokoje z przystosowanymi łazienkami).

Dla szkoleń z noclegiem zapewniamy pokoje 1- i 2-osobowe, w pełni wyposażone, z łazienką, z dostępem do Internetu oraz aneksu kuchennego. Oferujemy również śniadania i kolacje w bistro na terenie WCESu.

Oferujemy możliwość przygotowania cateringu w pełni wyposażonej kuchni. Przygotowujemy zarówno przerwy kawowe, zimne przystawki, jak i ciepłe dania obiadowe oraz desery i ciasta. Oferujemy dania przygotowane z produktów ekologicznych z naszego gospodarstwa w Chudobczycach.

Do dyspozycji gości oddajemy parking strzeżony 24h/dobę  na około 30 miejsc parkingowych.

 

Dane kontaktowe:

Maria Sadowska
e-mail: maria.sadowska@barka.org.pl
tel. 61 6682300
kom. 530-435-179

ZałącznikWielkość
WCES - tematyka szkoleń273.5 KB