III Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. „Polityka społeczna w XXI wieku. Spójność w trójwymiarze”

AKTUALIZACJA 13.03.2020

Szanowni Państwo,

z uwagi na zaistniałą sytuacją, związaną z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego, wywołanym przez rozprzestrzenianie się koronawirusa (COVID-19), do odwołania zawieszone zostały wszystkie wydarzenia odbywające się na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM w Poznaniu.

Zmuszeni jesteśmy tym samym do odwołania konferencji „Polityka społeczna w XXI w. Spójność w trójwymiarze”, która miała się odbyć w dniach 20-21 kwietnia 2020 r. i przesunięcia jej na inny termin, którego jednak jeszcze nie jestem w stanie wskazać.

Pozostajemy w stałym kontakcie z Państwem, proszę śledzić również informacje podane na stronie konferencji: http://politykaspoleczna21.edu.pl oraz drogą mailową.

Z wyrazami szacunku oraz życzeniami zdrowia,

Magdalena Kacperska

Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego

III Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Polityka społeczna w XXI wieku. Spójność w trójwymiarze” Poznań.

Szanowni Państwo,

w imieniu organizator ów tj. Wielkopolskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Polityki Społecznej, Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM w Poznaniu, Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Poznaniu oraz Fundacji Pomocy Wzajemnej BARKA, mamy zaszczyt zaprosić do udziału w III Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej pt. „Polityka społeczna w XXI wieku. Spójność w trójwymiarze „, która odbędzie się w dniach 20 – 21 kwietnia 2020 r. w Poznaniu.

Więcej informacji znajdziecie Państwo w załączniku poniżej.

×