„Są jak wielobarwny witraż. Przez każde szkiełko świat wygląda fragmentarycznie, ale kiedy złoży się je razem, to powstaje wielowątkowy, dopełniający się obraz całości.” – napisała Barbara Sadowska po Gali Poznanianki 2025.

W Nowej Gazowni w Poznaniu Pawilon odbyła się uroczysta gala, podczas której uhonorowano pięć wyjątkowych kobiet – Poznanianek 2025.

Z radością i dumą dzielimy się z Wami informacją, że wśród laureatek znalazła się Marysia Sadowska z Fundacji Pomocy Wzajemnej Barka

Wraz z nią wyróżniono także:

Kamilę Lenczewską

Jagodę Żurawską z Restauracji Umberto

Dominikę Mroczek-Dąbrowską

Małgorzatę Łyczywek

Każda z nich wnosi do Poznania coś wyjątkowego – energię, wrażliwość, pasję i gotowość do działania. Razem tworzą obraz miasta, które jest solidarne, otwarte i różnorodne.

Podczas gali zaprezentowano filmy zrealizowane przez EASY TIGER agency. Powstały też podcasty o każdej z laureatek przygotowane przez Agnieszkę Maciejewską.

Wieczór zakończył się przepięknym koncertem przy świecach.

Dziękujemy wszystkim, którzy budują wrażliwy, współpracujący i uważny na drugiego człowieka Miasto Poznań . Czuły Poznań

Zobaczcie kilka zdjęć z tej wyjątkowej uroczystości!

——-

Cały czas możesz wesprzeć zbiórkę na leczenie Marysi i walce z glejakiem.

https://zrzutka.pl/t4j3j3

#Poznanianki2025#FundacjaBarka#Solidarność#Wspólnota#SiłaKobiet#CzułyPoznań#armiaMarysi#MarysiaSadowska

×
Przejdź do treści