Boisko im. Tomka Sadowskiego nie powstałoby, gdyby nie ogromne wsparcie firm odpowiedzialnych społecznie.

🏆

Z dumą prezentujemy Wam naszego Głównego Partnera ADM❤

Boisko powstało dzięki ich finansowemu wsparciu, ale i dzięki włożonej pracy wolontariuszy z ADM. Osobiście układali obrzeża boiska i przygotowywali siatkę do piłkochwytów👍💪

Poprosiliśmy ich o kilka słów na temat ich głównej działalności:

🗨️

Jako jedna z największych firm żywieniowych na świecie, Archer Daniels Midland Company (ADM) z siedzibą w Chicago, Illinois w Stanach Zjednoczonych, jest liderem w żywieniu ludzi i zwierząt, łączy uprawy z rynkami na sześciu kontynentach.

Odblokowujemy moc natury i przekształcamy plony w składniki do żywności, napojów i suplementów dla ludzi na całym świecie, a także zapewniamy pełną gamę rozwiązań i usług dla zwierząt gospodarskich, akwakultury i zwierząt domowych.

W Polsce ADM w pierwszej kolejności może kojarzyć się z przetwórstwem rzepaku – i słusznie, bo wytwarzamy z niego olej roślinny, śrutę rzepakową oraz biopaliwa. Posiadamy zakłady i fabryki w Szamotułach, Kutnie, Czerninie i Malborku oraz Mrągowie. W nowoczesnym biurze ADM Poland (GBS) w Poznaniu, nasze zespoły na co dzień zajmują się wsparciem biznesu w konkretnych obszarach finansowych, współpracując z lokalizacjami ADM na całym świecie. Stawiamy na innowację! Jesteśmy firmą, która umożliwia pracownikom rozwój, poszerzanie wiedzy biznesowej oraz procesowej, bo postęp jest dla nas kluczem do sukcesu.

ADM CARES to nasz korporacyjny program inwestycji społecznych, który łączy darowizny korporacyjne firmy z jej strategiami biznesowymi i celami zrównoważonego rozwoju. Założeniem programu ADM Cares jest realizacja projektów dotyczących utrzymywania i wzmacniania społeczności, w których nasi pracownicy mieszkają i działają poprzez finansowanie inicjatyw i organizacji napędzających znaczący postęp społeczny, gospodarczy i środowiskowy. ❤️

ADM do zobaczenia na boisku! ⚾⚽🏀

#ESG

#EnvironmentalSocialGovernance

#SpołecznaOdpowiedzialnośćBiznesu

#CSR

#boiskoTomkaSadowskiego

#BoiskoBarki

Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób i tekst

×