Dzisiaj piękny dzień – Święto Niepodległości, które po raz pierwszy świętujemy tak bardzo blisko zjednoczeni z naszymi Przyjaciółmi z Ukrainy, którzy o niepodległość właśnie teraz walczą.

🥐My, jak co roku 11 listopada sprzedawaliśmy dzisiaj rogale świętomarcińskie. Dochód z ich sprzedaży przeznaczymy jak zawsze na organizację wigilii dla osób bezdomnych, samotnych, ubogich.

❤Dziękujemy Prezydentowi Jacek Jaśkowiak, Poznaniakom i wszystkim, którzy wsparli nas dzisiaj – poprzez zakup, dobre słowo, uśmiech i wielką życzliwość ❤#czyńdobro#dobroczynnośćPortal Poznan.pl

💙💛Dostaliśmy też wiele poruszających życzeń od naszych Ukraińskich Przyjaciół, którzy tak bardzo mocno znają wartość naszego dzisiejszego Święta.

💬Dzień dobry wszystkim! Jestem bardzo wdzięczna każdemu Polakowi za wszystko, nigdy nie myślałam, że ludzie mogą być tacy mili! Pod wieloma względami czuję w tobie bratnią duszę! Życzę Twojemu krajowi pomyślności! Dziękuję💬Serdecznie gratulujemy z okazji Dnia Niepodległości! Dziękujmy za szczerość Waszych serc i za wszelką pomoc❤❤❤💬Niech Bóg da Ukrainie Zwycięstwo i Pokój, aby nasze braterskie narody żyły razem w dobroci, zgodzie, wzajemnym wsparciu, pomyślności i pokoju!💬Moi drodzy polscy przyjaciele! Gratuluję wam z okazji Święta Niepodległości Polski! Wasz kraj, a zwłaszcza Poznań stał się moim drugim domem! Bardzo dziękuję za opiekę, wsparcie i ciepło Waszych serc! Niech w Waszym kraju zawsze będzie pokój, w waszych sercach, w waszych domach i miłości!💬Gratulacje, drogie dziewczyny, nasi przyjaciele! Niech twój kraj będzie dla wielu z nas wzorem w zrozumieniu dobra i służby ludziom! Tobie też dobre, rodzinne ciepło, solidne zdrowie, sukces, satysfakcja z życia, pracy i duma, że żyjesz w tak Niezależnym, Wolnym, Niezłomnym, Dumnym kraju – Polsce! Ściskam was wszystkich, z szacunkiem, Evgenia!💬Gratulujemy i dziękujemy serdeczne naszym najlepszym przyjaciołom 🇵🇱🇺🇦

×