W ramach projektu @INNO-WISEs stworzyliśmy kurs online dla przedsiębiorstw społecznych i nie tylko! Jeśli podczas pandemii zostaliście w domach, to jest to idealny czas, aby nabyć nowe kompetencje.

Zachęcamy Was do wzięcia udziału w kursie, podczas którego dowiecie się m.in. o rodzajach innowacji w biznesie oraz dobieraniu do nich strategii działania, o tworzeniu modelu biznesowego swojego przedsięwzięcia, o analizie konkurencji, a także o rozwoju strategii biznesowej i marketingowej. Podczas szkolenia otrzymacie praktyczne wskazówki jak korzystać z głównych narzędzi marketingu cyfrowego (e-commerce, marketing w wyszukiwarkach, marketing w mediach społecznościowych).
Szkolenie składa się z 2 bloków tematycznych, a w każdym z nich jest kilkanaście krótkich filmików (średnio po ok. 4-5 min). Po serii filmików w każdym bloku następuje test. Na podstawie testu otrzymacie później certyfikat. Filmiki możecie odsłuchać w dogodnym dla Was czasie, możecie do nich wracać, przerywać, a nawet przeskakiwać do przodu 😉 Kurs prowadzony jest w języku angielskim.


Spieszcie się, bo szkolenie jest dostępne do 26 kwietnia!


Więcej informacji na: https://www.pok.polimi.it/courses/course-v1:Polimi+B4W101+2019_M10/about

×