Inspiracją do naszych spotkań w ramach SAS-ów są od początku najbardziej poruszające nas problemy i dotykające głębi wspólnotowości kwestie. ❤Weekendowa sesja, która była kulminacją ponad rocznego programu, była okazją do ponownego spotkania z tymi, którzy w tym okresie wnieśli w nasze spotkania swoje doświadczenie i wiedzę. 😃Dlatego byliśmy pod wielkim wrażeniem dyskusji z udziałem m.in. Bolesław Chwarścianek – Wójt Gminy Czarnków, Ks. Józefa Krawca ze Strzelce Opolskie, Zbyszka Ściany z Wspólnota Barka Marszewo, Kasi Bielerzewskiej ze Stowarzyszenie Integracyjne Wspólnoty – SIW Barka i Joanny Zimnej z Fundacja Nasza Arka. Zapraszamy Was do obejrzenia relacji fotograficznej z tego weekendu 📷📷

Zobaczycie na tych zdjęciach niezwykłą mozaikę tematów i gości – od symbiozy pszczół po Islam, od dziennikarza z Doniecka po wędrówkę przez dwie Ameryki – i mozaikę naszych wzruszonych, roześmianych i skupionych twarzy.

Na koniec dnia odbyła się uroczysta gala.

Ach, cóż to było za wielkie święto! ❤

Jeszcze nie opadły wielkie emocje wczorajszego wieczoru, a zachwycające dźwięki muzyki Gentle Jazz Trio ciągle mamy w uszach! Mamy przeczucie, że to niecodzienne wydarzenie może stać się elementem historii wielu osób, z resztą nie będzie nas to dziwić. To wielkie święto, w którym wspaniali ludzie zostali uhonorowani za swoją pracę, edukację i zaangażowanie. Ponad 60 osób otrzymało certyfikat Lidera Szkoły animacji Społecznej, i jednocześnie stali się bohaterami etapu swojego życia. Nie liczy się ten dyplom, ani nawet program, w którym uczestniczyliśmy. Najważniejsza jest droga, która jest wyzwaniem, na której musisz przekraczać siebie, nie zawracać, nie zatrzymywać się, a jeszcze brać na plecy kryzysy i słabości „brata”. Wielkie gratulacje dla wszystkich dyplomowanych absolwentów Szkoły Animacji Społecznej – naszego barkowego uniwersytetu!

×