Do Świat pozostało 31 dni! ⭐⭐⭐To dobry moment żeby zacząć myślec o prezentach światecznych, a my chcemy Wam w tym pomóc. 💪

Niezwykłe, unikatowe, ręcznie robione zabawki, biżuterię, ubrania i akcesoria do domu, stworzone przez uczestników naszych Barkowych projektów, będziecie mogli kupić już w najbliższy weekend tj.

🎄25/26.11🎄,

a także 🎄16/17.12🎄 na naszym stoisku podczas JARMARKU ŚWIĄTECZNEGO organizowanego przez Bazar Wyspiańskiego 26 .

♥️Poznajcie niektóre z autorek tych pięknych dzieł i wesprzyjcie je w najbliższy weekend swoimi zakupami. 🛍️

➡️Fot.1 – plakat z zaproszeniem

➡️Fot. 2 – Tatiana Horiainova, z Charkowa. W Ukrainie pracowała jako pielęgniarka. Od 10 lat jej wielką pasją jest robienie na drutach i szydełku, na których potrafi zrobić wszystko – swetry, sukienki, płaszcze, zabawki.

➡️Fot. 3 i 4 – Anna Khomchenko, z Sinelnikovq (obwód Dniepropietrowski). Z wykształcenia jest metalurgiem, jednak przez ponad 10 lat prowadziła własną działalność gospodarczą polegającą na malowaniu wyrobów z drewna. Brała udział w niemal wszystkich targach w Ukrainie. Kocha rysować i jak sama mówi, nie potrafi przeżyć ani jednego dnia bez rysowania.

➡️Fot. 5 i 6 – Yuliia Tytarenko, z Biała Cerkw (obwód Kijowski). Absolwentka grafiki komputerowej. Miała własny warsztat wykonywania dekoracji wnętrz z żywicy epoksydowej. To było jej główną pracą w Ukrainie, którą chciałaby kontynuować w Polsce.

➡️Fot. 7 i 8 – Liudmyla Kaspzhyk, z Sumy. W Ukrainie była pracownik biurowym w branży inżynieryjnej. Najbardziej doświadczona dziewiarka w naszym projekcie. Robi na drutach od 50 lat, więc potrafi zrobić cuda, nawet z zamkniętymi oczami. Uwielbia robić nowe rzeczy – ubrania, czapki i zabawki.

➡️Fot. 9 i 10 – Olesia Medvedieva, z Pekrova (obwód Dniepropietrowski). Na co dzień jest nauczycielką języka angielskiego i niemieckiego. 5 lat temu, będąc młodą mamą na urlopie macierzyńskim, zaczęła szydełkować zabawki. Dziś szydełkowanie jest jej wielką pasją i pomysł na życie. Jej zabawki są wyjątkowe i wydają się mieć duszę.

➡️ Fot. 11 i 12 – Nataliia Zinchenko, z Kijowa. Po ukończeniu studiów pracowała w bankach komercyjnych. 7 lat temu, z myślą o kobietach, zaczęła robić akcesoria z koralików. Teraz jest to jej głównym zajęciem. Marzy o utworzeniu własnej linii biżuterii.

➡️ Fot. 13 i 14 – Juliia Savosh, z miasta Kowel, z obwód Wołyński. W Ukrainie pracowała w banku, ale to szycie jest jej pasją. W swoim portfolio ma m.in. piękne suknie wieczorowe szyte na zamówienie. Z łatwością może uszyć marynarkę lub garnitur w jeden wieczór. Marzy o stworzeniu własnej marki odzieżowej.

Te, i wiele innych, niezwykłych talentów udaje nam się odkrywać dzięki projektowi realizowanemu wspólnie z UNHCR Polska. ♥️

⭐
⭐
⭐
⭐
⭐

To tylko niektóre z produktów, ale – sami widziecie! 😍 Zdecydowanie warto nas odwiedzić w najbliższy weekend i 16/17.12 na Jarmarku Świątecznym na Bazarze Wyspiańskiego 26.

https://facebook.com/events/s/bazar-wyspianskiego-26/377015731333801/
⭐
⭐
⭐
⭐
⭐

×