Jesteśmy ogromnie dumni, a jednocześnie poruszeni i szczęśliwi, że Barbara Sadowska otrzymała wczoraj tytuł WIELKOPOLKI ROKU w kategorii Działalność Społeczna!❤️❤️❤️

Jak powiedziała Barbara Sadowska w swoim wystąpieniu, to wyróżnienie jest szczególnym docenieniem podejścia wzajemnego, które włącza każdą osobę w potrzebie we wzajemne procesy uczenia się, wzrastania duchowego i nabywania umiejętności.

To droga Barki, która już od 35 lat jest ważnym przykładem, dzięki któremu rozwinął się w Polsce system aktywnej pomocy osobom w trudnych sytuacjach życiowych.

Basia publicznie oddała też hołd Tomkowi Sadowskiemu, który jak powiedziała „był na tej drodze największą inspiracją”, a w tym roku mija 30 lat od tego kiedy Tomek otrzymał tytuł Wielkopolanina roku (1994).

🏆

Pozostałe kategorie, w których wyłonione zostały Wielkopolki to:

🏆 Edukacja – Anita Plumińska-Mieloch, Dyrektor Zespołu Szkół im. Kryptologów Poznańskich w Luboniu

🏆 Przedsiębiorczość – Dorota Łapa Dietetyk,Terapeuta TCM, Założycielka Centrum Naturalnego Odżywiania Orkiszkowe Pola

W tegorocznej edycji wzięło udział ponad 140 wspaniałych Wielkopolanek, z których każdej z osobna, serdecznie gratulujemy zaangażowania i pasji ❤💪🏻

Uroczystość wręczenia statuetek odbyła się w @Muzeum Narodowe w Poznaniu, a wydarzenie uświetnił koncert Mateusza Pospieszalskiego.

WielkoPolka to inicjatywa skierowana do aktywnych i zaangażowanych społecznie kobiet, których działalność związana jest z regionem Wielkopolskim. Konkurs został zainicjowany przez Fundacja Zakłady Kórnickie w ramach obchodów Roku Jadwigi Zamoyskiej, mając na celu upamiętnienie dorobku Generałowej oraz docenienie pracy kobiet, które podobnie jak Jadwiga Zamoyska, są liderkami w swoich środowiskach i inspirują innych do działania poprzez swoje codzienne zaangażowanie.

Z całego serca, całym zespołem gratulujemy naszej Barbara Sadowska! ❤️❤️❤️

×
Skip to content