Mosty są w czasach niepokoju, wojny, kryzysu klimatycznego i humanitarnego najtrafniejszą metaforą i najbardziej potrzebną formą angażowania się społeczności lokalnych.

International Visegrad Fund wspiera nas w budowaniu współpracy pomiędzy pięcioma partnerskimi krajami, zainteresowanymi rozwojem przedsiębiorczości społecznej. Pierwsza wizyta zorganizowana w ramach partnerstwa odbyła się w Veľký Meder i w mieście Révfülöp na Węgrzech. Była okazją do dyskusji na temat sprawdzonych form polityki senioralnej i wspierania rozwoju turystyki kulturowej.

Mieliśmy też okazję poznać organizację Veszprém Megyei Éfoész , która z powodzeniem rozwija działania na rzecz osób z niepełnosprawnością, w tym program mieszkaniowy i zatrudnienia społecznego.

Dziękujemy za organizację Gmina Krobia i za udział w wizycie Thermal Corvinus Veľký Meder Aquapark, Gyuri Fehér , SIEC Macedonia, Асоцијација MИСЛА – Association MISLASlezská diakonie @ergon #visegradfund#visegrad#internationalvisegradfund#socialeconomy

Projekt „Building International Bridges – Social Enterprenurship as a Tool for Local Economic Empowerment ” jest dofinansowany że środków Funduszu Wyszehradzkiego

×