„Konferencja Polityka społeczna w XXI wieku. Inkluzja uchodźców w trójwymiarze”7-8 czerwca 2022Serdecznie zapraszamy do udziału w czwartej edycji konferencji „Polityka społeczna w XXI wieku”, którą po raz kolejny Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM współorganizuje razem z Barką.

Wydarzenie ma charakter trójwymiarowy, gdyż spotykają się w jej ramach naukowcy, pracownicy władz i instytucji szczebla państwowego oraz samorządowego, a także organizacje społeczne. Tegoroczna dyskusja odbędzie się ramach następujących obszarów tematycznych: organizacje pozarządowe, wolontariat, samorządy, opieka zdrowotna, pomoc psychologiczna, edukacja, zabezpieczenie społeczne, rynek pracy, kultura i sztuka, media, osoby starsze, uchodźctwo wśród kobiet i dzieci, wymiar międzynarodowy, społeczna odpowiedzialność biznesu.

Wydarzeniem towarzyszącym będzie w dniu 7 czerwca br., XI koncert charytatywny na rzecz dzieci osieroconych i chorych oraz osób starszych, które pozostały na Ukrainie.

Na scenie wystąpią takie gwiazdy jak: Małgorzata Ostrowska, Katarzyna Groniec czy Czesław Mozil Czesław Śpiewa.

Wydarzenie na fb:https://www.facebook.com/events/570404197732803/?ref=newsfeedSzczegółowe informacje i formularz zgłoszeniowy:http://miday.pl/polityka-spoleczna-2022/…

×