Boisko na Zawadach będzie miejscem spotkania i budowania Wspólnoty wśród Braci i Sióstr z rożnych obszarów życia. Jest symbolicznym unaocznieniem życia Tomka Sadowskiego, które stało się poligonem kształtowania warunków do wielkiego współdziałania, w którym jedno rodzi się dzięki drugiemu, do tworzenia stanu rzeczy, w którym w jednym „piłkarskim turnieju”, (w znaczeniu dosłownym i symbolicznym), pokonują ograniczenia w sobie i wzajemnych relacjach: świadczący pomoc z tymi, którzy po pomoc przychodzą, urzędnicy z obywatelami, właściciele z tymi, którzy nie posiadają dóbr, rządzący i ci, którzy czują się „na marginesie poza-rządowości”, kadra lekarska z pacjentami itd…❤️

„(…)Nie wszyscy zostali równo obdarzeni losami, sytuacjami, kulturą czy cywilizacją. Ci z nas, którzy mają szczęście brać udział w wydarzeniach ważnych dla rozwoju świata i rozumieć je, są uprzywilejowani – ale i zobowiązani, by oddać to stukrotnie tym, którzy takiego szczęścia nie mieli”.(T.Sadowski)❤

👏

Dzisiaj przedstawiamy Wam kolejnego z naszych Partnerów, który już w najbliższą sobotę zmierzy się na boisku z siedmioma innymi drużynami:

💪RABEN LOGISTICS POLSKA oferuje usługi z zakresu dystrybucji krajowej, międzynarodowej oraz kompleksowej obsługi logistycznej, w tym usług tj. co-packing i comanufacturing. (W ramach Grupy Raben, z oddziałami w 15 krajach Europy, świadczone są także usługi frachtu morskiego i lotniczego, transportu intermodalnego i logistyki produktów świeżych).

W Polsce firma działa ponad 30 lat. Spółka zatrudnia ok. 3800 pracowników, dysponuje zróżnicowanymi magazynami o powierzchni ponad 560 tys. m2 i ma do swojej dyspozycji ok. 5000 nowoczesnych środków transportu. Raben Group zajmuje się obsługą wielu grup produktowych, m.in. artykułów spożywczych, FMCG, kosmetyków, towarów przemysłowych i artykułów chemicznych oraz produktów niebezpiecznych. Funkcjonująca od lat stabilna sieć oddziałów ułatwia szybkie i bezpieczne przemieszczanie przesyłek, zarówno w Polsce, jak i w Europie.

🚛
🚚
⛴️
🚢

#csr

#spolecznaOdpowiedzialnoscBiznesu

#esg

#Raben

#boiskoBarki

#Barka

#BoiskoTomkaSadowskiego

×