Dziś dziękujemy Wam za wspólną przygodę ze Zrzutka.pl
Obawialiśmy się prosić, gdy tyle potrzeb dookoła i czasy niepewne. Ale zaskoczyliście nas swoją hojnością i dobrocią. Poza wpłatami otrzymaliśmy darowizny w postaci materiałów budowlanych, mebli, żywności, tabletów, maseczek. No i ogrom pozytywnej energii.
Płyniemy dalej i mamy nadzieję, że Wy z nami. Nasz Sternik, Tomasz Sadowski, mówił do nas o przygotowaniu na nadejście „czasów chudych”:
„Rozwój i postęp dokonują się nawet, kiedy nie widać wymiernych efektów (…). Rozwój jest napięciem pomiędzy tym, kim jestem, a tym kim powinienem być. Tworzeniu „porządku rzeczy”, które trwa po dziś dzień i następne czasy, towarzyszą ogromne napięcia, także wokół nas samych. Trudne sytuacje są ostrzeżeniem też powodującym napięcie. Są bardzo potrzebne, ale bolą. BĄDŹCIE ODWAŻNI I SPOKOJNI. Zostawcie ludziom przestrzeń, niech w nich dojrzewa świadectwo, niech mają szansę, żeby się zastanowić, obudzić w sobie tę odpowiedzialność i świadomość. To się odbywa w procesach, ale wcale nie polega na stałym kontakcie”.

WIELKIE DZIĘKI!

×