Kryjówka prowadzona jest, jako przedsiębiorstwo społeczne przez Fundacja Pomocy Wzajemnej Barka.

Wy, Drodzy Goście, dokładacie się do realizacji naszej misji, dzięki Waszej obecności na naszym campingu. Dziękujemy Wam za to!

Cieszymy się bardzo, że możemy również realizować nasze statutowe cele poprzez zapraszanie do Kryjówki Gości, którzy sami nie mieliby możliwości odwiedzić pięknego polskiego morza.

W tym roku gościliśmy mieszkańców mieszkań treningowych oraz ukraińskie rodziny z Poznania. Emocji bylo co niemiara! Oprócz porannego aerobiku, morskich kąpieli i zbierania bursztynów, mieliśmy wyprawy na wydmę i do wieży widokowej, pływaliśmy statkiem pirackim i odwiedziliśmy Muzeum Figur Woskowych. Gwoździem programu były wizyty w Dolinie Charlotty, gdzie wielką atrakcją było fokarium oraz zoo, a w nim makaki japońskie, gibony, lamy i prawdziwy, polski bocian Maciek 🙂Wieczory spędzaliśmy przy ognisku. Towarzyszyły nam rozmowy, śpiewy i tańce. Cieszymy się, że mogliśmy sprawdzić Wam trochę radości. Kseniia powiedziała, że nasza Kryjowka jest przepiękna i, choć Jej dusza została w Ukrainie i serce krwawi, to spędziła tu szczęśliwe chwile.

Wyjazdy te były możliwe dzięki wsparciu Fondation de France.

×
Skip to content