HO, HO, HO! 🎅 Do Barki już zawitał Święty Mikołaj, a nawet wielu 💪♥️🎅W piątek organizowaliśmy magiczne wydarzenie. Święto obdarowanych i tych którzy obdarowywali. ♥️W naszej Barkowej galerii, która przy okazji ostatnich wydarzeń wydaje się być z gumy 😉, spotkaliśmy się z rodzinami z Polski i z Ukrainy. Były z nami rodziny z mieszkań treningowych, z miejsc noclegowych które prowadzimy jako Barka dla obywateli z Ukrainy, uczestnicy naszych Barkowych programów tj. Centrum Integracji Społecznej, ale także nasi wolontariusze, kadra Barkowa, ukraińskie asystentki które zatrudniamy w projekcie „Bezpieczna Przystań” i pracownicy Santander Bank Polska .

Tego wieczoru wspólnie dekorowaliśmy pierniczki, śpiewaliśmy kolędy, robiliśmy ozdoby choinkowe, którymi później zdobiliśmy nasze piękne choinki. A na koniec do każdego dziecka przyszedł Święty Mikołaj z WYMARZONYM prezentem. 🎁🎁🎁To był czas beztroski, radości i bycia razem. Sami zobaczcie naszą fotorelację! Nie wydaje Wam się że magia świąt unosiła się w powietrzu?

✨Dziękujemy wszystkim zaangażowanym Świętym Mikołajom, którzy pomogli nam spełnić te małe i te większe dziecięce marzenia!

×