Maraton webinariów dla przedsiębiorstw społecznych

Drodzy!
💥Już 17 i 18 czerwca finałowe wydarzenie „Maraton Webinariów dla przedsiębiorstw społecznych w trakcie przemiany”, które organizujemy w ramach projektu INNO-WISEs! Niestety, kryzys wywołany COVID-19 nie pozwolił nam na wyjazd na wydarzenie do Mediolanu, ale dzięki temu spotkamy się online, z mówcami z całej Europy! 💪
Podczas webinariów zgłębimy m.in. takie tematy jak storytelling, digitalizacja przedsiębiorstw społecznych, branding, praca zdalna i wiele, wiele innych. Większość webinariów będzie prowadzona w języku angielskim, niektóre będą również po włosku, polsku i chorwacku. Dwa z nich organizuje Barka. Koray wystąpi w imieniu „Wspólnego Stołu” w panelu przedsiębiorstw społecznych z Europy. Panel będzie dotyczył doświadczeń PS z digitalizacją swoich działań.
👍Proszę Was o przekazanie zaproszenia PES/PS, z którymi pracujecie. Tematy powinny być dla nich użyteczne. Myślę, że dla nas – pracowników organizacji – też mogą być ciekawe, więc i Was zachęcam do rejestracji w i uczestnictwa w tych elementach, które mogłby być dla Was interesujące. W zał. przesyłam program w wersji roboczej, ale już zatwierdzonej.


👉 Link do rejestracji znajduje się tu: https://bit.ly/36NnAIs

×